ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 Lite Tablet (6 GB / 128 GB) (SM-X400)
Ekran Boyutu
10.9 İnç
Bellek (RAM)
6 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Işık Sensörü Jeomanyetik Sensör (Pusula) Jiroskop Hall Sensörü Akıllı Kalem ve Klavye Desteği Alüminyum Gövde El Yazısı Yardımı Özelliği S Pen Samsung Galaxy AI Smart Switch Stereo Hoparlörler Toza & Suya Dayanıklı (IP42) USB Tip-C ile Şarj Yakınlık Sensörü 7 Yıl Güncelleme Garantisi 7 Yıl Güvenlik Güncellemesi Garantisi |
| Renk Seçenekleri | Gri Gümüş Kırmızı |
| Ekran Boyutu | 10.9 İnç |
| Ekran Teknolojisi | TFT (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2112 x 1320 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 228 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Kalem Desteği Vision Booster WUXGA+ 16 Milyon Renk 600 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 1380 |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.4 GHz ARM Cortex-A78 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G68 MP5 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| Bellek (RAM) | 6 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 254.3 mm |
| En | 165.8 mm |
| Kalınlık | 6.6 mm |
| Ağırlık | 524 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Duyurulma Tarihi | 25, Ağustos |
| Seri | Galaxy Tab S10 Lite |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB-C 2.0 |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 2 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi Direct Dual-Band (5GHz) MIMO özellikli HE80 1024QAM |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | Beidou GLONASS Galileo GPS QZSS |
| Pil Kapasitesi | 8000 mAh |
| Ekran Alanı | 344.5 cm² |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (25W) |
| Arka Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama (AF) UHD 4K (3840 x 2160)@30fps 1080p Video (30fps) |
| Bluetooth Özellikleri | A2DP AVRCP DI HFP HID HOGP HSP LE OPP PAN PBAP |
| Çıkış Tarihi | 2025 |