ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 FE Tablet (8 GB / 128 GB / 5G)
Ekran Boyutu
10.9 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet (SIM Destekli) |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Işık Sensörü Jeomanyetik Sensör (Pusula) Jiroskop Hall Sensörü Parmak İzi Okuyucu (Yan Tarafta) S Pen (IP68 Sertifikalı) S Pen Desteği Samsung DeX Desteği Samsung Galaxy AI Samsung SmartThings Stereo Hoparlörler Su & Toza Dayanıklılık (IP68) 7 Yıl Güncelleme Garantisi 7 Yıl Güvenlik Güncellemesi Garantisi |
| Renk Seçenekleri | Gri Gümüş Mavi |
| Ekran Boyutu | 10.9 İnç |
| Ekran Teknolojisi | TFT (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2304 x 1440 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 249 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Kalem Desteği TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası (Donanımsal) Vision Booster WUXGA+ 16 Milyon Renk 800 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | f/2.4 Diyafram 12.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 1580 |
| CPU Frekansı | 2.9 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.9 GHz ARM Cortex-A720 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.6 GHz ARM Cortex-A720 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Samsung Xclipse 540 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 165.8 mm |
| En | 254.3 mm |
| Kalınlık | 6 mm |
| Ağırlık | 497 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Seri | Galaxy Tab S10 FE |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | eSIM USB 2.0 USB-C |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 2 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi Direct Dual-Band (5GHz) MIMO özellikli HE80 Wi-Fi 6E (802.11ax) 1024QAM |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | Beidou GLONASS Galileo GPS QZSS |
| Pil Kapasitesi | 8000 mAh |
| Ekran Alanı | 344.5 cm² |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.95 GHz ARM Cortex-A520 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| Arka Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram Otomatik Odaklama (AF) UHD 4K (3840 x 2160)@30fps |
| Bluetooth Özellikleri | A2DP AVRCP DI HAP HFP HID HOGP HSP OPP PAN PBAP PBP TMAP |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Nisan |