ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro Tablet (SM-T638)
Ekran Boyutu
10.1 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Zorlu Koşul Tableti (SIM Destekli) |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jeomanyetik Sensör (Pusula) Jiroskop Hall Sensörü Kavrama Sensörü Mesafe Sensörü MIL-STD-810H Sertifikası Parmak İzi Okuyucu RGB Işık Sensörü S Pen Samsung DeX Desteği Su & Toza Dayanıklılık (IP68) USB Tip-C ile Şarj Yakınlık Sensörü |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ekran Boyutu | 10.1 İnç |
| Ekran Teknolojisi | TFT (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 224 PPI |
| Ekran Özellikleri | Gorilla Glass 5 S Pen Desteği WUXGA 16 Milyon Renk |
| Ön Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram Flaş 8.0 MP 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 778G (SM7325) |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.4 GHz ARM Cortex-A78 (Kryo 670) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.2 GHz ARM Cortex-A78 (Kryo 670) |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 642L |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 170.2 mm |
| En | 242.9 mm |
| Kalınlık | 10.2 mm |
| Ağırlık | 674 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Seri | Galaxy Tab Active |
| GPU Frekansı | 550 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | NFC Nano SIM USB-C 3.2 Gen |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 1 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi Direct Dual-Band (5GHz) MIMO özellikli HE80 |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | Beidou GLONASS Galileo GPS QZSS |
| Pil Kapasitesi | 7600 mAh |
| Ekran Alanı | 295.79 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %71.55 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.9 GHz ARM Cortex-A55 |
| Pil Özellikleri | Lityum Polimer |
| Arka Kamera Özellikleri | HDR LED Flaş Otomatik Odaklama Panorama UHD 4K (3840 x 2160)@30fps |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Çıkış Tarihi | 2022, Eylül |
| Ürün Kodları | SM-T636BZKEEEA |