ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Galaxy Tab A9+ Tablet (8 GB / 128 GB)
Ekran Boyutu
11.0 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Işık Sensörü Jeomanyetik Sensör (Pusula) Jiroskop Hall Sensörü Dolby Atmos Dörtlü Hoparlör Samsung DeX Desteği Samsung Knox |
| Renk Seçenekleri | Gümüş Grafit Lacivert |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | TFT (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 206 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Özellikleri | WUXGA 16 Milyon Renk |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP FHD (1920 x 1080)@30fps |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 695 (SM6375) |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A78 (Kryo 660) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 619 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 168.7 mm |
| En | 257.1 mm |
| Kalınlık | 6.9 mm |
| Ağırlık | 480 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Ekim |
| Seri | Galaxy Tab A9+ |
| GPU Frekansı | 840 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB-C 2.0 3.5mm Kulaklık Girişi |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 1 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi Direct Dual-Band (5GHz) VHT80 |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | Beidou GLONASS Galileo GPS QZSS |
| Pil Kapasitesi | 7040 mAh |
| Ekran Alanı | 350.85 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %80.89 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (15W) Lityum İyon |
| Arka Kamera Özellikleri | Focus Pixels Otomatik Odaklama Otomatik Odaklama |
| Bluetooth Özellikleri | A2DP AVRCP DI HID HOGP OPP PAN |
| AnTuTu Puanı v11 | 689366 Puan |