ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Galaxy Tab A SM-T510 (2019) Tablet
Ekran Boyutu
10.1 İnç
Bellek (RAM)
2 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer USB Tip-C ile Şarj |
| Renk Seçenekleri | Siyah Gümüş Altın |
| Ekran Boyutu | 10.1 İnç |
| Ekran Teknolojisi | TFT (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 224 PPI |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 7904 |
| CPU Frekansı | 1.8 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 1.8 GHz ARM Cortex-A73 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 1.6 GHz ARM Cortex-A53 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G71 MP2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 14 nm |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 245.2 mm |
| En | 149.4 mm |
| Kalınlık | 7.5 mm |
| Ağırlık | 469 gr |
| 3G | Yok |
| 4G | Yok |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Duyurulma Tarihi | 2019, Şubat |
| Seri | Galaxy Tab A 10.1 |
| Bluetooth | Var |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 512 GB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi Direct |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | Beidou GLONASS GPS |
| Pil Kapasitesi | 6150 mAh |
| Ekran Alanı | 295.79 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %80.74 |
| Pil Özellikleri | Yerleşik Pil |
| Arka Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama |
| Bluetooth Özellikleri | A2DP AVRCP DI HID HOGP HSP OPP PAN |