ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Reeder T71 Tablet
Ekran Boyutu
8.7 İnç
Bellek (RAM)
6 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | Metal Kasa USB Tip-C ile Şarj Yerçekimi Sensörü |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ekran Boyutu | 8.7 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1340 x 800 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 180 PPI |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Kalem Desteği |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Helio G99 (MT6789) |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A76 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MC2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 6 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 212 mm |
| En | 124.7 mm |
| Kalınlık | 7.9 mm |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB-C 3.5mm Kulaklık Girişi |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 512 GB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) Dual-Band (5GHz) |
| GPS | Var |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Ekran Alanı | 214.93 cm² |