ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Reeder M10 Go Tablet
Ekran Boyutu
10.1 İnç
Bellek (RAM)
1 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Ekran Boyutu | 10.1 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 149 PPI |
| Ön Kamera Özellikleri | 2.0 MP |
| CPU Frekansı | 1.30 GHz |
| CPU Çekirdeği | 4 Çekirdek |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 8 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| 3G | Yok |
| 4G | Yok |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Reeder M10 |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Ekran Alanı | 295.79 cm² |