ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Redmi Pad Tablet (6 GB / 128 GB)
Ekran Boyutu
10.61 İnç
Bellek (RAM)
6 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Dolby Atmos Dörtlü Hoparlör Metal Gövde USB Tip-C ile Şarj |
| Renk Seçenekleri | Açık Gri Koyu Gri Yeşil |
| Ekran Boyutu | 10.61 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 220 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Özellikleri | Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) 1 Milyar Renk 2K 400 Nit Parlaklık 1500:1 Kontrast |
| Ön Kamera Özellikleri | f/2.3 Diyafram Ultra Geniş Açı 8.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Helio G99 (MT6789) |
| CPU Frekansı | 2.20 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A76 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MC2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 6 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Boy | 250.38 mm |
| En | 157.98 mm |
| Kalınlık | 7.05 mm |
| Ağırlık | 445 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Duyurulma Tarihi | 2022, Ekim |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB-C |
| Dahili Depolama Tipi | UFS 2.2 |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi Direct Dual-Band (5GHz) |
| Pil Kapasitesi | 8000 mAh |
| Ekran Alanı | 320.41 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %81 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (18W) Lityum Polimer Yerleşik Pil |
| Arka Kamera Özellikleri | FHD (1920 x 1080)@30fps FocusFrame 8 MP f/2.0 Geniş Açı |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Çıkış Tarihi | 2022, Ekim |