ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Redmi Pad SE 8.7" Tablet (6 GB / 128 GB)
Ekran Boyutu
8.7 İnç
Bellek (RAM)
6 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Hall Sensörü Dijital Pusula Dolby Atmos İkili Hoparlör Kızılötesi Verici Sanal Işık Sensörü Sanal Yakınlık Sensörü |
| Renk Seçenekleri | Gri Mavi Yeşil |
| Ekran Boyutu | 8.7 İnç |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Ekran Çözünürlüğü | 1340 x 800 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 179 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Özellikleri | DC Dimming Okuma Modu TÜV Rheinland Sirkadiyen Dostu Sertifikasyonu TÜV Rheinland Titreşimsiz Sertifikasyonu 1 Milyar Renk 10bit Renk Derinliği 600 Nit Parlaklık 1500:1 Kontrast |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP ƒ/2.2 Diyafram 720p @30fps 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Helio G85 (MT6769V/CZ) |
| CPU Frekansı | 2.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.0 GHz ARM Cortex-A75 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G52 MC2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 12 nm |
| Bellek (RAM) | 6 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 211.58 mm |
| En | 125.48 mm |
| Kalınlık | 8.8 mm |
| Ağırlık | 373 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Temmuz |
| Seri | Redmi Pad SE 8.7" |
| GPU Frekansı | 1000 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB 2.0 USB-C 3.5mm Kulaklık Girişi |
| Dahili Depolama Tipi | eMMC 5.1 |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 2 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Pil Kapasitesi | 6650 mAh |
| Ekran Alanı | 214.93 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %80.96 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (18W) |
| Arka Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram 720p @30fps 1080p Video (30fps) |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 64 GB |