ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Redmi Pad 2 Tablet (4 GB / 128 GB)
Ekran Boyutu
11.0 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Hall Sensörü Dolby Atmos Dörtlü Hoparlör Metal Gövde Ortam Işığı Sensörü |
| Renk Seçenekleri | Gri Mint Mor |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 274 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Özellikleri | DC Dimming Dokunmatik Kalem Desteği Islak Parmak Algılama Okuma Modu TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası (Donanımsal) TÜV Rheinland Sirkadiyen Dostu Sertifikasyonu TÜV Rheinland Titreşimsiz Sertifikasyonu 1 Milyar Renk 1.07 Milyar Renk 2.5K 10bit Renk Derinliği 600 Nit Parlaklık 1500:1 Kontrast |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP ƒ/2.2 Diyafram 720p @30fps 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Helio G100 Ultra |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A76 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MC2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 254.8 mm |
| En | 166.4 mm |
| Kalınlık | 7.36 mm |
| Ağırlık | 510 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Haziran |
| Seri | Redmi Pad 2 |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB 2.0 USB-C 3.5mm Kulaklık Girişi |
| Dahili Depolama Tipi | UFS 2.2 |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 2 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | MicroSDXC |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi Direct Dual-Band (5GHz) |
| Pil Kapasitesi | 9000 mAh |
| Ekran Alanı | 350.85 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %82.75 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (18W) |
| Arka Kamera Özellikleri | Belge Düzeltme f/2.0 Diyafram HDR Teleprompter 720p @30fps 1080p @ 30fps |