ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Redmi K Pad Tablet (16/512 GB)
Ekran Boyutu
8.8 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop Dolby Atmos Desteği Hi-Res Wireless Audio Pusula Stereo Hoparlörler Ters Şarj Özelliği Yakınlık Sensörü |
| Renk Seçenekleri | Siyah Mor Yeşil |
| Ekran Boyutu | 8.8 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 3008 x 1880 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 403 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Ekran Özellikleri | Dolby Vision HDR Vivid 68 Milyar Renk 700 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | f/2.3 Diyafram HDR 8.0 MP 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 9400+ |
| CPU Frekansı | 3.73 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.73 GHz ARM Cortex-X925 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 3.3 GHz ARM Cortex-X4 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Immortalis-G925 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 3 nm |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Boy | 205.1 mm |
| En | 132 mm |
| Kalınlık | 6.5 mm |
| Ağırlık | 326 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Haziran |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | 2 Adet USB-C 3.2 |
| Dahili Depolama Tipi | UFS 4.1 |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi Direct Dual-Band (5GHz) Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Pil Kapasitesi | 7500 mAh |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 2.4 GHz ARM Cortex-A720 |
| Arka Kamera Özellikleri | HDR LED Flaş Phase Detect Auto-Focus (PDAF) ƒ/2.2 Diyafram 4K Video (30fps) 1080p @ 60fps Video Kaydı |
| Bluetooth Özellikleri | LHDC 5 |