ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Redline Space M10 Pro Tablet
Ekran Boyutu
10.1 İnç
Bellek (RAM)
3 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | Stereo Hoparlörler Yerçekimi Sensörü |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ekran Boyutu | 10.1 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 224 PPI |
| Ekran Özellikleri | Çoklu Dokunmatik |
| Ön Kamera Özellikleri | 2.0 MP Sabit Odaklama (FF) |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek MT8168 |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| CPU Çekirdeği | 4 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A53 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G52 MC1 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 12 nm |
| Bellek (RAM) | 3 GB |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 163 mm |
| En | 244 mm |
| Kalınlık | 9.2 mm |
| Ağırlık | 545 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Seri | M10 Pro |
| GPU Frekansı | 650 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB 2.0 USB-C (DisplayPort Destekli) 3.5mm Kulaklık Girişi |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 128 GB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| Pil Kapasitesi | 6000 mAh |
| Ekran Alanı | 295.79 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %74.37 |
| Pil Özellikleri | Lityum İyon |
| Arka Kamera Özellikleri | Sabit Odaklı (FF) |