ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Poco Pad X1 Tablet (8 GB / 256 GB)
Ekran Boyutu
11.2 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop Hall Sensörü Akıllı Kalem ve Klavye Desteği Dolby Atmos Dörtlü Hoparlör Hi-Res Wireless Audio Kızılötesi Verici Manyetik Alan Sensörü Metal Gövde NFC Ortam Işığı Sensörü Pusula Renk Sıcaklığı Sensörü RGB Işık Sensörü Su & Toza Dayanıklılık (IP52) Titreşim Özelliği USB Tip-C ile Şarj Xiaomi HyperAI Yakınlık Sensörü |
| Renk Seçenekleri | Gri Mavi |
| Ekran Boyutu | 11.2 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 3200 x 2136 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 344 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Özellikleri | DC Dimming DCI-P3 Desteği Dokunmatik Kalem Desteği Dolby Vision Güneş Işığı Modu HDR 10 HDR Pro Islak Parmak Algılama Nano-texture Cam Okuma Modu TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası (Donanımsal) TÜV Rheinland Sirkadiyen Dostu Sertifikasyonu TÜV Rheinland Titreşimsiz Sertifikasyonu Yansımasız (Anti-glare) 3.2K 12bit Renk Derinliği 68 Milyar Renk 800 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | Çift Video Dinamik Çekim f/2.3 Diyafram HDR Portre Modu Teleprompter 8.0 MP 720p @30fps 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3 (SM7675-AB) |
| CPU Frekansı | 2.8 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.8 GHz ARM Cortex-X4 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 2.6 GHz ARM Cortex-A720 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 732 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Boy | 251.22 mm |
| En | 173.42 mm |
| Kalınlık | 6.18 mm |
| Ağırlık | 500 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Duyurulma Tarihi | 2025 |
| Seri | Poco Pad X1 |
| GPU Frekansı | 950 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | IPv6 USB 3.2 Gen 1 USB-C |
| Dahili Depolama Tipi | UFS 4.0 |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi Direct Miracast Dual-Band (5GHz) MU-MIMO Wi-Fi 6E (802.11ax) 2x2 MIMO |
| Pil Kapasitesi | 8850 mAh |
| 2. Yardımcı İşlemci | 3x 1.9 GHz ARM Cortex-A520 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| Arka Kamera Özellikleri | Çift Video Dinamik Çekim HDR LED Flaş Panorama Phase Detect Auto-Focus (PDAF) Portre Modu (Bokeh) Teleprompter ƒ/2.2 Diyafram 4K Video (30fps) 720p @30fps 1080p @ 30fps 1080p Video (30fps) |
| Bluetooth Özellikleri | AAC LDAC LHDC 5 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 128 GB |