ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Oppo Pad 5 Tablet (256 GB / 5G)
Ekran Boyutu
12.1 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet (SIM Destekli) |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop OPPO Pencil 2R Pusula Yakınlık Sensörü 4 Adet Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Siyah Pembe |
| Ekran Boyutu | 12.1 İnç |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Ekran Çözünürlüğü | 2800 x 1980 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 283 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Özellikleri | Dolby Vision Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) sRGB 100% TÜV Rheinland Yansımasız Sertifikasyonu Yansımasız (Anti-glare) 2.8K 98% DCI-P3 900 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | 2.0 MP hı Hızlı Çekim Video Stabilizasyonu Konum Etiketleme Sabit Odaklama (FF) Seri Çekim 4 Elementli Lens 8.0 MP 720p @30fps 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 7300-Ultra |
| CPU Frekansı | 2.5 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.5 GHz ARM Cortex-A78 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G615 MC2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Boy | 192.77 mm |
| En | 266.01 mm |
| Kalınlık | 6.83 mm |
| Ağırlık | 599 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Ekim |
| Seri | Oppo Pad 5 |
| GPU Frekansı | 1047 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB OTG USB-C |
| Dahili Depolama Tipi | UFS 3.1 |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pil Kapasitesi | 10050 mAh |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (33W) |
| Arka Kamera Özellikleri | Belge Düzeltme f/2.0 Diyafram Hızlı Çekim Konum Etiketleme Panorama Phase Detect Auto-Focus (PDAF) 4 Elementli Lens 720p @30fps 1080p @ 30fps |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD LDAC SBC |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 128 GB |