ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
OnePlus
OnePlus Pad 3 Tablet (12 GB / 256 GB)
Ekran Boyutu
13.2 İnç
Bellek (RAM)
12 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | Yüz Tanıma Kilidi 8 Adet Stereo Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Mavi |
| Ekran Boyutu | 13.2 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2400 x 3392 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 315 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Özellikleri | %96 NTSC Dolby Vision NTSC Renk Aralığı ΔE (Delta E) < 1 Renk Hassasiyeti 3.4K 12bit Renk Derinliği 68 Milyar Renk 98% DCI-P3 900 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | 8.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| CPU Frekansı | 4.32 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 4.32 GHz |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 3.53 GHz |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 830 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 3 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Boy | 209.6 mm |
| En | 289.6 mm |
| Kalınlık | 5.9 mm |
| Ağırlık | 675 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Haziran |
| GPU Frekansı | 1100 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB-C |
| Dahili Depolama Tipi | UFS 4.0 |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Pil Kapasitesi | 12140 mAh |
| Ekran Alanı | 530.03 cm² |
| Arka Kamera Özellikleri | Dijital Görüntü Sabitleme Dijital Zoom LED Flaş 4K Video (30fps) 1080p Video (30fps) |