ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Microsoft Surface Pro Copilot+ PC Tablet (16 GB / 512 GB / 5G) (ZEN-00001)
Ekran Boyutu
13.0 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet/PC |
| Diğer Özellikler | Dolby Atmos İkili Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Platin |
| Ekran Boyutu | 13.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 2880 x 1920 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 267 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Özellikleri | PixelSense Çoklu Dokunmatik (10 nokta) Dolby Vision IQ Gorilla Glass 5 sRGB 100% 1.000.000:1 Kontrast 600 Nit Parlaklık (SDR) 900 Nit Parlaklık (HDR) |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| CPU Frekansı | 3.40 GHz |
| CPU Çekirdeği | 12 Çekirdek |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno X1 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Boy | 287 mm |
| En | 209 mm |
| Kalınlık | 9.3 mm |
| Ağırlık | 895 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Windows |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Windows 11 Home |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Seri | Surface Pro Copilot+ PC |
| GPU Frekansı | 1200 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | Display Port Thunderbolt 4 (USB 4) 2 Adet USB-C |
| Dahili Depolama Tipi | SSD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 10 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | MU-MIMO Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Ekran Alanı | 503.22 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %83.89 |
| Arka Kamera Özellikleri | Yüz Tanımlama |