ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Microsoft Surface Pro 9 Tablet (UBW-00003)
Ekran Boyutu
13.0 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet/PC |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop Manyetometre Ortam Renk Sensörü Surface Slim Pen 2 Tak/Çıkar Klavye 2 x 2W JBL Dolby Atmos Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Grafit Platin Safir Yeşil |
| Ekran Boyutu | 13.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2880 x 1920 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 267 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Özellikleri | PixelSense Çoklu Dokunmatik (10 nokta) Dolby Vision IQ Gorilla Glass 5 450 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP 1080p Video Kaydı Yüz Algılama |
| Yonga Seti (Chipset) | Intel Core i7-1255U |
| CPU Frekansı | 4.70 GHz |
| CPU Çekirdeği | 10 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Intel Iris Xe |
| CPU Üretim Teknolojisi | 10 nm |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Boy | 287 mm |
| En | 209 mm |
| Kalınlık | 9.3 mm |
| Ağırlık | 879 gr |
| İşletim Sistemi | Windows |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Windows 11 Home |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Seri | Surface Pro 9 |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | Thunderbolt 4 (USB 4) 1 Adet Surface Connect 1 Adet Surface Type Cover 2 Adet USB-C |
| Dahili Depolama Tipi | SSD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 10 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ekran Alanı | 503.22 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %83.89 |
| Pil Özellikleri | 47.7 Wh |
| Arka Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama 4K Video (24/30/60fps) 1080p Video Kaydı |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 128 GB 512 GB 1024 GB |
| Ürün Kodları | QIL-00001 QIL-00035 QIL-00052 |