ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo Tab P12 TB370FU Tablet (ZACH0125TR)
Ekran Boyutu
12.7 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jeomanyetik Sensör (Pusula) Jiroskop Hall Sensörü Akıllı Kalem ve Klavye Desteği RGB Işık Sensörü 4 x 1W JBL Dolby Atmos Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ekran Boyutu | 12.7 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2944 x 1840 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 273 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Özellikleri | Gorilla Glass 3 Parmak İzi Tutmaz Kaplama %96 DCI-P3 Çoklu Dokunmatik (10 nokta) LTPS LCD 3K 400 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | 13.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 7050 |
| CPU Frekansı | 2.6 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.6 GHz ARM Cortex-A78 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G68 MC4 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 190.76 mm |
| En | 293.37 mm |
| Kalınlık | 6.9 mm |
| Ağırlık | 615 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Mayıs |
| Seri | Lenovo Tab P12 |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | microSD Kart Yuvası Pogo Pimli Konektör USB-C 2.0 |
| Dahili Depolama Tipi | UFS 2.2 |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 1 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11ax) Dual-Band (5GHz) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | GLONASS Galileo GPS |
| Pil Kapasitesi | 10200 mAh |
| Ekran Alanı | 467.68 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %83.57 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (30W) |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 256 GB |
| Çıkış Tarihi | 2023, Temmuz |
| Ürün Kodları | ZACL0030TR |