ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo Tab P11 TB350FU Tablet (ZABL0042TR)
Ekran Boyutu
11.5 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop Hall Sensörü Darbe Sensörü Ortam Işığı Sensörü Su & Toza Dayanıklılık (IP52) Titreşim Özelliği Yakınlık Sensörü 4 x 1W JBL Dolby Atmos Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ekran Boyutu | 11.5 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 203 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Özellikleri | Gorilla Glass 3 Parmak İzi Tutmaz Kaplama Çoklu Dokunmatik (10 nokta) P3 (Geniş Renk Yelpazesi) 2K 400 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | 8.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Helio G99 (MT6789) |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A76 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MC2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 169.4 mm |
| En | 269.1 mm |
| Kalınlık | 7.4 mm |
| Ağırlık | 520 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Ocak |
| Seri | Lenovo Tab P11 (2. Nesil) |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | microSD Kart Yuvası Pogo Pimli Konektör USB-C 2.0 3.5mm Kulaklık Girişi |
| Dahili Depolama Tipi | UFS 2.2 |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 1 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pil Kapasitesi | 7700 mAh |
| Ekran Alanı | 376.42 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %82.57 |
| Ürün Kodları | ZABF0302TR |