ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo Tab M11 TB330XU Tablet (4G) (ZADB0335TR)
Ekran Boyutu
11.0 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet (SIM Destekli) |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop Hall Sensörü Dolby Atmos Dörtlü Hoparlör Metal Kasa Ortam Işığı Sensörü Su & Toza Dayanıklılık (IP52) |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 206 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Özellikleri | Parmak İzi Tutmaz Kaplama %72 NTSC Çoklu Dokunmatik (10 nokta) Dokunmatik Kalem Desteği WUXGA 400 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | 8.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Helio G88 (MT6769H) |
| CPU Frekansı | 2.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.0 GHz ARM Cortex-A75 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G52 MC2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 12 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 166.31 mm |
| En | 255.26 mm |
| Kalınlık | 7.15 mm |
| Ağırlık | 465 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Ocak |
| Seri | Lenovo Tab M11 |
| GPU Frekansı | 1000 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | microSD Kart Yuvası Nano SIM USB-C 2.0 3.5mm Kulaklık Girişi |
| Dahili Depolama Tipi | eMMC 5.1 |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 1 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | A-GPS GLONASS Galileo GPS |
| Pil Kapasitesi | 7040 mAh |
| Ekran Alanı | 350.85 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %82.65 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Kodları | ZADB0041TR ZADB0327TR |