ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo Tab M10 TB328FU Tablet (ZAAE0117TR)
Ekran Boyutu
10.1 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Hall Sensörü Dolby Atmos İkili Hoparlör Ortam Işığı Sensörü Yakınlık Sensörü |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ekran Boyutu | 10.1 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 224 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Özellikleri | Parmak İzi Tutmaz Kaplama Çoklu Dokunmatik (10 nokta) Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) sRGB 100% WUXGA 320 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP Sabit Odaklama (FF) Yüz Algılama |
| Yonga Seti (Chipset) | Unisoc T610 |
| CPU Frekansı | 1.80 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 1.8 GHz ARM Cortex-A75 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 1.88 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali G52 3EE |
| CPU Üretim Teknolojisi | 12 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 158.6 mm |
| En | 239.8 mm |
| Kalınlık | 8.5 mm |
| Ağırlık | 460 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Seri | Tab M10 (3.Nesil) |
| GPU Frekansı | 614 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | microSD Kart Yuvası USB-C 2.0 3.5mm Kulaklık Girişi |
| Dahili Depolama Tipi | eMMC 5.1 |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 2 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | GLONASS GPS |
| Pil Kapasitesi | 5100 mAh |
| Ekran Alanı | 295.79 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %77.77 |
| Arka Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama |
| Ürün Kodları | ZAAE0012TR ZAAG0003TR |