ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo Tab M10 Plus TB128FU Tablet (ZAAM0175TR)
Ekran Boyutu
10.61 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop Hall Sensörü Dolby Atmos Dörtlü Hoparlör Ortam Işığı Sensörü |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ekran Boyutu | 10.61 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 220 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Özellikleri | %72 NTSC Çoklu Dokunmatik (10 nokta) Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) 2K 400 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | 8.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 680 (SM6225) |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.4 GHz ARM Cortex-A73 (Kryo 265) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 Ghz ARM Cortex-A53 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 610 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 251.2 mm |
| En | 158.8 mm |
| Kalınlık | 7.45 mm |
| Ağırlık | 465 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Seri | Tab M10 Plus (3.Nesil) |
| GPU Frekansı | 1100 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | microSD Kart Okuyucu USB-C 2.0 |
| Dahili Depolama Tipi | uMCP |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 1 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | Beidou GLONASS Galileo GPS |
| Pil Kapasitesi | 7700 mAh |
| Ekran Alanı | 320.41 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %80.32 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| AnTuTu Puanı v11 | 429244 Puan |
| Çıkış Tarihi | 2023, Mart |
| Ürün Kodları | ZAAM0175TR ZAAM0182TR ZAAS0033TR ZAAS0034TR |