ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo Idea Tab Pro TB373FU Tablet (256 GB) (ZAE40060TR)
Ekran Boyutu
12.7 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop Hall Sensörü Çift Mikrofon Metal Kasa Parmak İzi Okuyucu RGB Işık Sensörü Su & Toza Dayanıklılık (IP52) 4 x 1W JBL Dolby Atmos Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ekran Boyutu | 12.7 İnç |
| Ekran Teknolojisi | LTPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2944 x 1840 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Özellikleri | Çoklu Dokunmatik (10 nokta) Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) TÜV Rheinland Titreşimsiz Sertifikasyonu 3K 400 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | 8.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 8300 |
| CPU Frekansı | 3.35 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.35 GHz ARM Cortex-A715 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 3.0 GHz ARM Cortex-A715 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G615 MC6 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 189.1 mm |
| En | 291.8 mm |
| Kalınlık | 6.9 mm |
| Ağırlık | 620 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | microSD Kart Yuvası Pogo Pimli Konektör USB-C |
| Dahili Depolama Tipi | UFS 4.0 |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 1 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi Direct Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi Display |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | GLONASS Galileo GPS |
| Pil Kapasitesi | 10200 mAh |
| Ekran Alanı | 467.68 cm² |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A510 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 128 GB |
| Ürün Kodları | ZAE40185TR ZAE40187TR |