ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo Idea Tab Plus Tablet (12 GB / 256 GB)
Ekran Boyutu
12.1 İnç
Bellek (RAM)
12 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Hall Sensörü Çift Mikrofon Dolby Atmos Dörtlü Hoparlör Lenovo Tab Pen Metal Kasa Ortam Işığı Sensörü Su & Toza Dayanıklılık (IP52) Tak/Çıkar Klavye USB Tip-C ile Şarj |
| Renk Seçenekleri | Gri Açık Gri Gül Kurusu |
| Ekran Boyutu | 12.1 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 249 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Özellikleri | %96 DCI-P3 Çoklu Dokunmatik (10 nokta) Dokunmatik Kalem Desteği PaperMatte Ekran TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası (Donanımsal) TÜV Rheinland Titreşimsiz Sertifikasyonu 2.5K 800 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | Sabit Odaklama (FF) 8.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 6400 |
| CPU Frekansı | 2.5 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.5 GHz ARM Cortex-A76 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MC2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 181.05 mm |
| En | 278.8 mm |
| Kalınlık | 6.29 mm |
| Ağırlık | 650 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Seri | Lenovo Idea Tab Plus |
| GPU Frekansı | 1072 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | microSD Kart Yuvası Pogo Pimli Konektör USB-C 2.0 |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 2 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) Dual-Band (5GHz) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | GLONASS Galileo GPS |
| Pil Kapasitesi | 10200 mAh |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| Arka Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama (AF) |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 17 |