ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Jedi Tab 10" Tablet
Ekran Boyutu
10.1 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ekran Boyutu | 10.1 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 299 PPI |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP Flaş HD |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek |
| CPU Frekansı | 2.10 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 180 mm |
| En | 300 mm |
| Kalınlık | 8.5 mm |
| 3G | Yok |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Bluetooth | Var |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 256 GB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Pil Kapasitesi | 8000 mAh |
| Ekran Alanı | 295.79 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %54.78 |
| Arka Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama |