ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei MatePad SE 11" LTE Tablet (4 GB / 4G)
Ekran Boyutu
11 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet (SIM Destekli) |
| Diğer Özellikler | Huawei Histen 9.0 M-Pen Lite Kalem Desteği Metal Gövde Ortam Işığı Sensörü USB Tip-C ile Şarj Yerçekimi Sensörü 4 Adet Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Gri Mavi |
| Ekran Boyutu | 11 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 207 PPI |
| Ekran Özellikleri | DC Dimming E-Kitap Modu FullView Ekran Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) sRGB 100% TÜV Rheinland Titreşimsiz Sertifikasyonu 16.7 Milyon Renk 400 Nit Parlaklık 1400:1 Kontrast Oranı |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP Filigran HD (1280 x 720) Video Kaydı Sabit Odaklama (FF) Ses Kontrolü Zamanlayıcı ƒ/2.2 Diyafram |
| Yonga Seti (Chipset) | Huawei Kirin 710A |
| CPU Frekansı | 2.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A73 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.7 GHz ARM Cortex-A53 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G51 MP4 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 14 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Boy | 252.3 mm |
| En | 163.8 mm |
| Kalınlık | 6.9 mm |
| Ağırlık | 475 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HarmonyOS 2 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Haziran |
| Seri | MatePad |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | Nano SIM USB 2.0 USB OTG USB-C |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) Dual-Band (5GHz) |
| GPS | Var |
| Pil Kapasitesi | 7700 mAh |
| Ekran Alanı | 350.85 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %85 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (22.5W) |
| Arka Kamera Özellikleri | Belge Düzeltme f/2.0 Diyafram FHD (1920 x 1080)@30fps Filigran Güzellik Modu Huawei HiVision Otomatik Odaklama Panorama Ses Kontrolü Zamanlayıcı |
| Bluetooth Özellikleri | AAC BLE SBC |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 64 GB |