ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei MatePad Pro 12.2" PaperMatte Edition (2024) Tablet (12 GB / 256 GB)
Ekran Boyutu
12.2 İnç
Bellek (RAM)
12 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | Jiroskop Hall Sensörü Akıllı Kalem ve Klavye Desteği Dijital Pusula Huawei M-Pencil (3.nesil) Ortam Işığı Sensörü Parmak İzi Okuyucu Parmak İzi Okuyucu (Yan Tarafta) Yerçekimi Sensörü 4 Adet Stereo Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Altın |
| Ekran Boyutu | 12.2 İnç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 2800 x 1840 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 275 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Özellikleri | Çift Katmanlı (Dual-layer) (OLED) P3 (Geniş Renk Yelpazesi) PaperMatte Ekran ∆E (Delta E) < 1 Renk Hassasiyeti 1.07 Milyar Renk 2.000.000:1 Kontrast Oranı 2.8K 2000 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram Gülümseme Yakalama Portre Modu Sabit Odaklama (FF) Ses Kontrolü Time-lapse (Hyperlapse) Zamanlayıcı 16.0 MP 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | Kirin T91 |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Boy | 182.5 mm |
| En | 271.3 mm |
| Kalınlık | 5.5 mm |
| Ağırlık | 508 gr |
| İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HarmonyOS 4.2 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Ağustos |
| Seri | MatePad Pro |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB OTG USB-C |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11ax) Dual-Band (5GHz) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | Beidou GLONASS Galileo GPS QZSS |
| Pil Kapasitesi | 10100 mAh |
| Ekran Alanı | 440.71 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %89.01 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (100W) |
| Arka Kamera Özellikleri | f/1.8 Diyafram Otomatik Odaklama Phase Detect Auto-Focus (PDAF) |
| 2. Arka Kamera | Var |
| 2. Arka Kamera Özellikleri | HDR LED Flaş Panorama 4K Video (30fps) 8 MP f/2.2 Ultra Geniş Açı |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 512 GB |