ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei MatePad 12 X PaperMatte Edition Tablet (12 GB)
Ekran Boyutu
12.0 İnç
Bellek (RAM)
12 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop Hall Sensörü Akıllı Kalem ve Klavye Desteği Dijital Pusula Ortam Işığı Sensörü Yakınlık Sensörü Yerçekimi Sensörü 6 Adet Stereo Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Yeşil |
| Ekran Boyutu | 12.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Ekran Çözünürlüğü | 2800 x 1840 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 279 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Özellikleri | Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) HDR Vivid P3 (Geniş Renk Yelpazesi) PaperMatte Ekran SGS Eye Care TÜV Rheinland Titreşimsiz Sertifikasyonu 2.8K 16.7 Milyon Renk 1000 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | ƒ/2.2 Diyafram 8.0 MP 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | Kirin T90A |
| CPU Frekansı | 2.25 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.25 GHz |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.2 GHz |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Maleoon 910 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Boy | 183 mm |
| En | 270 mm |
| Kalınlık | 5.9 mm |
| Ağırlık | 555 gr |
| İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HarmonyOS 4.2 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Eylül |
| Seri | MatePad |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB OTG USB-C |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) Dual-Band (5GHz) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | Beidou GLONASS Galileo GPS QZSS |
| Pil Kapasitesi | 10100 mAh |
| Ekran Alanı | 426.38 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %86.29 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (66W) |
| Arka Kamera Özellikleri | f/1.8 Diyafram Otomatik Odaklama Phase Detect Auto-Focus (PDAF) |
| 2. Arka Kamera | Var |
| 2. Arka Kamera Özellikleri | LED Flaş 4K Video (30fps) 8 MP f/2.2 Ultra Geniş Açı |
| Çıkış Yılı | 2024 |