ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei MatePad 12 X 2025 PaperMatte Edition +Klavye Tablet
Ekran Boyutu
12.0 İnç
Bellek (RAM)
12 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop Hall Sensörü Akıllı Kalem ve Klavye Desteği Audio Vivid Dijital Pusula Huawei M-Pencil (3. nesil) NearLink Kalem Huawei Sound M-Pencil Pro Metal Gövde MicroG Ortam Işığı Sensörü Yakınlık Sensörü Yerçekimi Sensörü 6 Adet Stereo Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Yeşil |
| Ekran Boyutu | 12.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2800 x 1840 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 279 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Özellikleri | E-Kitap Modu GoPaint Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) HDR Vivid HUAWEI Notes P3 (Geniş Renk Yelpazesi) SGS Eye Care TÜV Rheinland Titreşimsiz Sertifikasyonu Ultra Parlak PaperMatte Ekran Yansıma Önleyicili (Anti-reflective coating) 2.8K 16.7 Milyon Renk 1000 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | Sabit Odaklama (FF) ƒ/2.2 Diyafram 8.0 MP 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | Kirin T92B |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.4 GHz |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.0 GHz |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Maleoon 920 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Boy | 183 mm |
| En | 270 mm |
| Kalınlık | 5.9 mm |
| Ağırlık | 555 gr |
| İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HarmonyOS 4.3 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Eylül |
| Seri | MatePad |
| GPU Frekansı | 840 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | NearLink USB OTG USB-C |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | Beidou GLONASS Galileo GPS QZSS |
| Pil Kapasitesi | 10100 mAh |
| Ekran Alanı | 426.38 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %86.29 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.6 GHz |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (66W) |
| Arka Kamera Özellikleri | f/1.8 Diyafram LED Flaş Otomatik Odaklama Otomatik Odaklama (AF) Phase Detect Auto-Focus (PDAF) |