ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei MatePad 11.5"S Tablet
Ekran Boyutu
11.5 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | Jiroskop Hall Sensörü Akıllı Kalem ve Klavye Desteği Çift Mikrofon Huawei Histen 9.0 Ortam Işığı Sensörü Yerçekimi Sensörü 4 Adet Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Gri Gümüş Mor |
| Ekran Boyutu | 11.5 İnç |
| Ekran Teknolojisi | TFT (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2800 x 1840 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 291 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Özellikleri | Çoklu Dokunmatik (10 nokta) Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) P3 (Geniş Renk Yelpazesi) TÜV Rheinland Titreşimsiz Sertifikasyonu 2.8K 16.7 Milyon Renk 1500:1 Kontrast |
| Ön Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram FHD (1920 x 1080)@30fps Filigran Güzellik Modu Sabit Odaklama (FF) Ses Kontrolü Time-lapse (Hyperlapse) Zamanlayıcı 8.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | Huawei Kirin 9000WM |
| CPU Frekansı | 2.35 GHz |
| CPU Çekirdeği | 6 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.35 GHz |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 2.15 GHz |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Boy | 177.3 mm |
| En | 261.0 mm |
| Kalınlık | 6.2 mm |
| Ağırlık | 510 gr |
| İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HarmonyOS 4.2 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Mayıs |
| Seri | MatePad 11.5"S |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB 3.0 USB-C |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 2x2 MIMO özellikli Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pil Kapasitesi | 8800 mAh |
| Ekran Alanı | 391.59 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %84.62 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (10V/2.25A) |
| Arka Kamera Özellikleri | Belge Düzeltme f/1.8 Diyafram FHD (1920 x 1080)@30fps Filigran Güzellik Modu Otomatik Odaklama Panorama Ses Kontrolü Time-lapse (Hyperlapse) Zamanlayıcı |
| Çıkış Yılı | 2024 |