ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei MatePad 11.5 S 2026 Tablet (512 GB)
Ekran Boyutu
11.5 İnç
Bellek (RAM)
12 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | Jiroskop Hall Sensörü Akıllı Kalem ve Klavye Desteği Çift Mikrofon Huawei Histen 9.0 M-Pencil Pro Ortam Işığı Sensörü Yerçekimi Sensörü 4 Adet Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Gri Gümüş |
| Ekran Boyutu | 11.5 İnç |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Ekran Çözünürlüğü | 2800 x 1840 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 291 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Özellikleri | E-Kitap Modu FullView Ekran Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) HDR Vivid P3 (Geniş Renk Yelpazesi) SGS Eye Care TÜV Rheinland Titreşimsiz Sertifikasyonu Ultra Parlak PaperMatte Ekran 2.8K 500 Nit Parlaklık 1500:1 Kontrast |
| Ön Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram Sabit Odaklama (FF) 8.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | Kirin T92C |
| CPU Çekirdeği | 6 Çekirdek |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Boy | 177.3 mm |
| En | 261.0 mm |
| Kalınlık | 6.1 mm |
| Ağırlık | 515 gr |
| İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HarmonyOS 4.3 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Duyurulma Tarihi | 2026 |
| Seri | MatePad 11.5 S (2026) |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | NearLink USB 3.0 USB OTG USB-C |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 2x2 MIMO özellikli Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pil Kapasitesi | 8800 mAh |
| Ekran Alanı | 391.59 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %84.62 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (40W) |
| Arka Kamera Özellikleri | f/1.8 Diyafram Otomatik Odaklama (AF) |
| Bluetooth Özellikleri | AAC BLE LDAC |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 256 GB |