ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei MatePad 11.5 PaperMatte Edition Tablet (8 GB / 256 GB)
Ekran Boyutu
11.5 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | Hall Sensörü Akıllı Kalem ve Klavye Desteği Çift Mikrofon Huawei Histen 8.1 Ortam Işığı Sensörü Yerçekimi Sensörü 4 Adet Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ekran Boyutu | 11.5 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2200 x 1440 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 229 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Özellikleri | E-Kitap Modu FullView Ekran Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) PaperMatte Ekran sRGB 100% 2.2K |
| Ön Kamera Özellikleri | FHD (1920 x 1080)@30fps Filigran FollowCam Güzellik Modu Sabit Odaklama (FF) Ses Kontrolü Zamanlayıcı ƒ/2.2 Diyafram 8.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.4 GHz ARM Cortex-A710 (Kryo) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.36 GHz ARM Cortex-A710 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 644 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Boy | 176.82 mm |
| En | 260.88 mm |
| Kalınlık | 6.85 mm |
| Ağırlık | 499 gr |
| İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HarmonyOS 3.1 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Duyurulma Tarihi | 2023 |
| Seri | MatePad |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB OTG USB-C 2.0 |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Dual-Band (5GHz) MIMO özellikli HE160 2x2 MIMO özellikli Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pil Kapasitesi | 7700 mAh |
| Ekran Alanı | 390.97 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %84.76 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A510 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (10V/2.25A) Yerleşik Pil |
| Arka Kamera Özellikleri | AI Lens f/1.8 Diyafram Filigran Güzellik Modu Otomatik Odaklama Panorama Ses Kontrolü UHD 4K (3840 x 2160)@30fps Zamanlayıcı |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Çıkış Tarihi | 2023 |