ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Honor Pad X8a Tablet (128 GB)
Ekran Boyutu
11.0 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | 4 Adet Stereo Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | TFT (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 206 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Özellikleri | 400 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP ƒ/2.2 Diyafram 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 680 (SM6225) |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.4 GHz ARM Cortex-A73 (Kryo 265) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 Ghz ARM Cortex-A53 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 610 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Boy | 168.5 mm |
| En | 257 mm |
| Kalınlık | 7.3 mm |
| Ağırlık | 495 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Ağustos |
| GPU Frekansı | 1100 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB OTG USB-C |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Pil Kapasitesi | 8300 mAh |
| Ekran Alanı | 350.85 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %81.02 |
| Arka Kamera Özellikleri | HDR Otomatik Odaklama ƒ/2.2 Diyafram 1080p Video (30fps) |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 64 GB |
| Çıkış Tarihi | 2024, Ağustos |