ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Honor Pad X7 Tablet (4 GB)
Ekran Boyutu
8.7 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer AI Destekli Gürültü Engelleme Darbeye Dayanıklılık Hızlı Şarj Desteği (18W) Ters Şarj (10W) Yüz Tanıma Kilidi |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ekran Boyutu | 8.7 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1340 x 800 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 179 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Özellikleri | E-Kitap Modu Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası (Donanımsal) TÜV Rheinland Titreşimsiz Sertifikasyonu 16.7 Milyon Renk 625 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM) 1500:1 Kontrast |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP Sabit Odaklama (FF) Yüz Algılama ƒ/2.2 Diyafram |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 680 (SM6225) |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.4 GHz ARM Cortex-A73 (Kryo 265) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.9 Ghz ARM Cortex-A53 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 610 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 211.8 mm |
| En | 124.8 mm |
| Kalınlık | 7.99 mm |
| Ağırlık | 365 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Seri | Honor Pad X7 |
| GPU Frekansı | 1100 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 1 TB |
| Desteklenen Hafıza Türü | MicroSDXC |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) Dual-Band (5GHz) |
| Pil Kapasitesi | 7020 mAh |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (10W) |
| Arka Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram Otomatik Odaklama (AF) |