ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Honor Pad V9 Tablet (128 GB)
Ekran Boyutu
11.5 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop Hi-Res Audio Yakınlık Sensörü 3 Yıl Güncelleme Garantisi 8 Adet Stereo Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Gri Menekşe |
| Ekran Boyutu | 11.5 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2800 x 1840 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 291 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Özellikleri | DC Dimming Dokunmatik Kalem Desteği HDR P3 (Geniş Renk Yelpazesi) TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası (Donanımsal) TÜV Rheinland Sirkadiyen Dostu Sertifikasyonu TÜV Rheinland Titreşimsiz Sertifikasyonu 1.07 Milyar Renk 2.8K |
| Ön Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram 8.0 MP 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 8350 |
| CPU Frekansı | 3.35 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.35 GHz ARM Cortex-A715 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x ARM Cortex-A715 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G615 MC6 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Boy | 176.1 mm |
| En | 259.1 mm |
| Kalınlık | 6.1 mm |
| Ağırlık | 475 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Aralık |
| GPU Frekansı | 1303 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB-C |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi Direct Dual-Band (5GHz) 2x2 MIMO özellikli Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pil Kapasitesi | 10100 mAh |
| Ekran Alanı | 391.59 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %85.82 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x ARM Cortex-A510 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (66W) |
| Arka Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram LED Flaş Otomatik Odaklama Otomatik Odaklama (AF) 4K Video (30fps) |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX HD BLE LDAC SBC |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 256 GB |