ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Honor Pad GT Pro Tablet
Ekran Boyutu
12.3 İnç
Bellek (RAM)
12 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop IMAX Enhanced Sertifikası Yakınlık Sensörü 8 Adet Stereo Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Mavi |
| Ekran Boyutu | 12.3 İnç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 3000 x 1920 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 290 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Ekran Özellikleri | IMAX Enhanced 1600 Nit Parlaklık (HDR) |
| Ön Kamera Özellikleri | ƒ/2.2 Diyafram 9.0 MP 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 (SM8635) |
| CPU Frekansı | 3.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.0 GHz ARM Cortex-X4 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 2.8 GHz ARM Cortex-A720 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 735 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Boy | 180.5 mm |
| En | 274.5 mm |
| Kalınlık | 5.8 mm |
| Ağırlık | 555 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Ekim |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | Display Port USB OTG |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11ax) Dual-Band (5GHz) |
| Pil Kapasitesi | 10050 mAh |
| Ekran Alanı | 443.16 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %92 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 3x 2.0 GHz ARM Cortex-A520 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (66W) Lityum-Polimer |
| Arka Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram HDR LED Flaş Otomatik Odaklama 4K Video (30fps) 1080p Video (30fps) |
| Bluetooth Özellikleri | A2DP aptX LE |
| Çıkış Yılı | 2024 |