ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Honor MagicPad 3 Tablet (16 GB / 512 GB)
Ekran Boyutu
13.3 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop Akıllı Kalem ve Klavye Desteği Ice Cooling System Spatial Audio Ters Şarj Özelliği Yakınlık Sensörü 8 Adet Stereo Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Gri Altın |
| Ekran Boyutu | 13.3 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 3200 x 2136 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Ekran Özellikleri | AI Super Dynamic Display AI Vivid Display DC Dimming DCI-P3 Desteği HDR Vivid IMAX Enhanced TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası (Donanımsal) TÜV Rheinland Titreşimsiz Sertifikasyonu 1.07 Milyar Renk 3.2K 1000 Nit Parlaklık 1500:1 Kontrast |
| Ön Kamera Özellikleri | Sabit Odaklama (FF) ƒ/2.2 Diyafram 4K Video (30/60fps) 9.0 MP 1080p Video (30fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (SM8650-AB/AC) |
| CPU Frekansı | 3.3 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.3 GHz ARM Cortex-X4 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 2x 3.0 GHz ARM Cortex-A720 3x 3.2 GHz ARM Cortex-A720 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno (Snapdragon 8 Gen 3) |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Boy | 201.38 mm |
| En | 293.88 mm |
| Kalınlık | 5.8 mm |
| Ağırlık | 595 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Temmuz |
| Seri | Honor MagicPad 3 |
| GPU Frekansı | 903 MHz MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | Display Port USB-C 3.2 |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Dual-Band (5GHz) MIMO özellikli HE160 MU-MIMO Multi-Link Operation (MLO) Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) 2x2 MIMO 4096 QAM |
| Pil Kapasitesi | 12450 mAh |
| 2. Yardımcı İşlemci | 2x 2.3 GHz ARM Cortex-A520 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (66W) Lityum-Polimer Silicon-carbon |
| Arka Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram Otomatik Odaklama (AF) 1080p Video (30fps) |
| 2. Arka Kamera | Var |
| 2. Arka Kamera Özellikleri | f/2.4 LED Flaş Sabit Odaklama 2.0 MP 4K Video (30fps) |
| Bluetooth Özellikleri | AAC aptX aptX Adaptive aptX HD BLE LDAC SBC |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 1024 GB |