ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hometech Alfa 10 MX Tablet
Ekran Boyutu
10.1 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Sanal RAM Artırma (4GB) |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ekran Boyutu | 10.1 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 149 PPI |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP Flaş |
| Yonga Seti (Chipset) | Unisoc T606 |
| CPU Frekansı | 1.6 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 1.6 GHz ARM Cortex-A75 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 1.6 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MP1 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 12 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 161.5 mm |
| En | 243 mm |
| Kalınlık | 8 mm |
| Ağırlık | 485 gr |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| GPU Frekansı | 650 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB-C |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 512 GB |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Pil Kapasitesi | 6000 mAh |
| Ekran Alanı | 295.79 cm² |
| Pil Özellikleri | Lityum Polimer |