ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
General Mobile E-Tab 20 Tablet
Ekran Boyutu
10.1 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet (SIM Destekli) |
| Diğer Özellikler | Işık Sensörü Yakınlık Sensörü |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ekran Boyutu | 10.1 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 224 PPI |
| Ekran Özellikleri | Parmak İzi Tutmaz Kaplama |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | Unisoc T610 |
| CPU Frekansı | 1.8 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 1.8 GHz ARM Cortex-A75 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 1.88 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G52 3EE 2-Core |
| CPU Üretim Teknolojisi | 12 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 165.6 mm |
| En | 246 mm |
| Kalınlık | 9.8 mm |
| Ağırlık | 600 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Seri | E-Tab |
| GPU Frekansı | 614 MHz |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | Nano SIM TF Kart 3.5mm Kulaklık Girişi |
| Desteklenen Hafıza Türü | TF Kart |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi Hotspot |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | A-GPS |
| Pil Kapasitesi | 7000 mAh |
| Ekran Alanı | 295.79 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %72.61 |
| Pil Özellikleri | Lityum Polimer |
| Arka Kamera Özellikleri | Flaş Otomatik Odaklama |