ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Everest Everpad DC-M700 Tablet
Ekran Boyutu
7.0 İnç
Bellek (RAM)
2 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ekran Boyutu | 7.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Ekran Çözünürlüğü | 1024 x 600 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 170 PPI |
| Ön Kamera Özellikleri | 0.3 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek MT8321 |
| CPU Frekansı | 1.30 GHz |
| CPU Çekirdeği | 4 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 1.3 GHz ARM Cortex A7 |
| İşlemci Mimarisi | 32-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali GPU |
| CPU Üretim Teknolojisi | 28 nm |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Dahili Depolama | 16 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| 3G | Yok |
| 4G | Yok |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 Go |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Seri | EverPad |
| Bluetooth | Var |
| Desteklenen Hafıza Türü | TF Kart |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| GPS | Var |
| Pil Kapasitesi | 2500 mAh |
| Ekran Alanı | 137.89 cm² |