ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Earldom TP01 Tablet
Ekran Boyutu
7.0 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Ekran Boyutu | 7.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1024 x 600 Piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek MT6735 |
| CPU Frekansı | 1.3 GHz |
| CPU Çekirdeği | 4 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 1.3 GHz ARM Cortex-A53 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-T720 MP2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 28 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 7.x (Nougat) |
| GPU Frekansı | 600 MHz |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2500 mAh |
| Ekran Alanı | 137.89 cm² |