ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Doogee V Pad Tablet
Ekran Boyutu
12.0 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet (SIM Destekli) |
| Diğer Özellikler | Radyo Metal Kasa Sanal RAM Artırma (24GB) Yüz Tanıma Kilidi 4 Adet Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Siyah Mavi |
| Ekran Boyutu | 12.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 194 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Özellikleri | 2.4K |
| Ön Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram 8.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 7050 |
| CPU Frekansı | 2.6 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.6 GHz ARM Cortex-A78 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G68 MC4 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 175 mm |
| En | 279.5 mm |
| Kalınlık | 7.9 mm |
| Ağırlık | 572 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | Çift Nano SIM |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | GLONASS BDS Galileo GPS |
| Pil Kapasitesi | 8800 mAh |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (18W) |
| Arka Kamera Özellikleri | ƒ/2.2 Diyafram |