ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Concord Cnd 7" Tablet
Ekran Boyutu
7.0 İnç
Bellek (RAM)
2 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Renk Seçenekleri | Gümüş Mavi |
| Ekran Boyutu | 7.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1024 x 600 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 170 PPI |
| Ön Kamera Özellikleri | 0.3 MP |
| CPU Çekirdeği | 4 Çekirdek |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | CND 7" (2022) |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB OTG |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 64 GB |
| Desteklenen Hafıza Türü | TF Kart |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Ekran Alanı | 137.89 cm² |