ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Casper
Casper VIA L50 Tablet
Ekran Boyutu
11.0 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet (SIM Destekli) |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Işık Sensörü Jeomanyetik Sensör (Pusula) Jiroskop Dolby Atmos İkili Hoparlör Sanal RAM Artırma (8GB) Yerçekimi Sensörü |
| Renk Seçenekleri | Gümüş |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 206 PPI |
| Ekran Özellikleri | ∆E (Delta E) < 2 Renk Hassasiyeti 500 Nit Parlaklık 1000:1 Kontrast |
| Ön Kamera Özellikleri | 8.0 MP |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Helio G99 (MT6789) |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A76 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MC2 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Boy | 168 mm |
| En | 257 mm |
| Kalınlık | 7.4 mm |
| Ağırlık | 497 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Seri | VIA |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | USB-C 2.0 |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 512 GB |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| GPS | Var |
| Pil Kapasitesi | 8000 mAh |
| Ekran/Gövde Oranı | %81.26 |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (18W) |
| 2. Arka Kamera | Var |
| 2. Arka Kamera Özellikleri | 2.0 MP |