ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple iPad Pro 9.7" Tablet (32 GB)
Ekran Boyutu
9.7 İnç
Bellek (RAM)
2 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet/Telefon |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Işık Sensörü Jeomanyetik Sensör (Pusula) Jiroskop Barometre Lightning ile Şarj Parmakizi Okuyucu |
| Renk Seçenekleri | Gri Gümüş Altın Pembe |
| Ekran Boyutu | 9.7 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2048 x 1536 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 264 PPI |
| Ekran Özellikleri | Retina Ekran Parmak İzi Tutmaz Kaplama Çoklu Dokunmatik Kapasitif Ekran True Tone Ekran Yansımasız Mat Yüzey |
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP BSI Burst Çekim Modu HDR Sanal Flaş Yüz Algılama Zamanlayıcı 720p |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple A9X |
| CPU Frekansı | 2.26 GHz |
| CPU Çekirdeği | 2 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2.26 GHz Dual-Core Twister |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | PowerVR 7XT |
| CPU Üretim Teknolojisi | 16 nm |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Boy | 240 mm |
| En | 169.5 mm |
| Kalınlık | 6.1 mm |
| Ağırlık | 444 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| İşletim Sistemi | iOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | iOS 9x |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Duyurulma Tarihi | 2015, Mart |
| Seri | iPad Pro |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | 1 Adet USB 2.x |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 12.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) Dual-Band (5GHz) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | A-GPS GLONASS |
| Pil Kapasitesi | 7306 mAh |
| Ekran Alanı | 291.37 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %71.62 |
| Pil Özellikleri | Lityum İyon 27.5 Wh |
| Arka Kamera Özellikleri | BSI Burst Çekim Modu Dijital Görüntü Sabitleme Dual-LED (True Tone) Elle Odaklama Focus Pixels Otomatik Odaklama HDR Karma Kızılötesi (Hybrid IR) Filtresi Konum Etiketleme Live Photos Otomatik Odaklama Panorama Pozlama Denetimi Yüz Tanımlama Zamanlayıcı 5 Elementli Lens |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 128 GB 256 GB |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 4:3 |