ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple iPad Pro 11" (MNXM3TU/A) Tablet
Ekran Boyutu
11.0 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Barometre Dijital Pusula Face ID Sensörü FaceTime Görüntülü Arama FaceTime Sesli Arama Jiroskop (Üç Eksenli) LiDAR Scanner Ortam Işığı Sensörü USB Tip-C ile Şarj 4 Adet Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Gri Gümüş |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2388 x 1668 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 264 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Özellikleri | Parmak İzi Tutmaz Kaplama Apple Pencil (2.Nesil) Desteği Dolby Vision HDR 10 HLG Liquid Retina P3 (Geniş Renk Yelpazesi) Tam Lamine Ekran True Tone Ekran Yansımasız Mat Yüzey 600 Nit Parlaklık (SDR) |
| Ön Kamera Özellikleri | Akıllı HDR 4 f/2.4 Diyafram Lens Düzeltme Otomatik Görüntü Stabilizasyonu Portre Modu Retina Flash Seri Çekim Sinematik video stabilizasyonu (1080p ve 720p) 12.0 MP 12MP ƒ/2.4 Ultra Geniş Açı 122 Derece Görüş Alanı 1080p HD Video Kaydı |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple M2 Çip |
| CPU Frekansı | 3.48 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4 x Performans Çekirdeği |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4 x Verimlilik Çekirdeği |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Apple GPU (10-Çekirdek) |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Dahili Depolama | 2048 GB |
| Boy | 247.6 mm |
| En | 178.5 mm |
| Kalınlık | 5.9 mm |
| Ağırlık | 466 gr |
| İşletim Sistemi | iPadOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | iPadOS 16 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Duyurulma Tarihi | 2022, Ekim |
| Seri | iPad Pro 11" (4.Nesil) |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | iBeacon (Mikro Lokasyon) Thunderbolt 4 (USB 4) |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 12.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 2x2 MIMO özellikli Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Pil Kapasitesi | 7538 mAh |
| Ekran Alanı | 366.47 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %82.92 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 16 Çekirdekli Neural Engine |
| Pil Özellikleri | Lityum Polimer Yerleşik Pil 28.65 Wh |
| Arka Kamera Özellikleri | Akıllı HDR 4 Focus Pixels Otomatik Odaklama Focus Pixels Özelliğine Sahip Otomatik Netleme Geniş:12 MP ƒ/1.8 Diyafram Konum Etiketleme Otomatik Görüntü Stabilizasyonu Panorama (63 MP’ye kadar) Safir Kristal Mercek Kapağı Seri Çekim Modu True Tone Flash Ultra Geniş:10 MP ƒ/2.4 Diyafram & 125 Derece Görüş 2 x Optik Uzaklaştırma 4K Video Kaydı 5 Elementli Lens 5 Kata Kadar Dijital Zoom |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 2048 GB |
| Çıkış Tarihi | 2022, Ekim |
| Ürün Kodları | MNXM3TU/A MNXN3TU/A |