ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple iPad Pro 11" (MHWE3TU/A) Tablet (16 GB / 2048 GB / 5G)
Ekran Boyutu
11.0 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet (SIM Destekli) |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Işık Sensörü Barometre Dijital Pusula Jiroskop (Üç Eksenli) LiDAR Scanner Stüdyo Kalitesinde 5 Mikrofon 4 Adet Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Gri Gümüş |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | Retina Ekran (IPS) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2388 x 1668 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 264 PPI |
| Ekran Özellikleri | Apple Pencil (2.Nesil) Desteği Leke Tutmaz Kaplama Liquid Retina P3 (Geniş Renk Yelpazesi) ProMotion Tam Lamine Ekran Yansımasız Mat Yüzey 600 Nit Parlaklık |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple M1 Çip |
| CPU Frekansı | 3.20 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4 x Icestorm 3.2 GHz |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4 x Firestorm 2.0 GHz |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Apple GPU (8-Çekirdek) |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Dahili Depolama | 2048 GB |
| Boy | 247.6 mm |
| En | 178.5 mm |
| Kalınlık | 5.9 mm |
| Ağırlık | 468 gr |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 5G | Var |
| İşletim Sistemi | iPadOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | iPadOS 14 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Duyurulma Tarihi | 2021, Nisan |
| Seri | iPad Pro 11" (3.Nesil) |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | eSIM iBeacon (Mikro Lokasyon) Nano SIM Thunderbolt 4 (USB 4) |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 12.0 MP |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| GPS | Var |
| GPS Özellikleri | GNSS GPS |
| Pil Kapasitesi | 7538 mAh |
| Ekran Alanı | 366.47 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %82.92 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 16 Çekirdekli Neural Engine |
| Pil Özellikleri | Azami 9 Saat 28.65 Wh |
| Arka Kamera Özellikleri | Geniş:12 MP ƒ/1.8 Diyafram True Tone Flash Ultra Geniş:10 MP ƒ/2.4 Diyafram & 125 Derece Görüş 2 x Optik Uzaklaştırma 5x Dijital Zoom |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 128 GB 256 GB 512 GB 1024 GB |