ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple iPad Pro 11" (M5) Wi-Fi (Standart Cam) Tablet (16 GB / 2048 GB)
Ekran Boyutu
11.0 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Jiroskop Barometre Dijital Pusula Face ID Sensörü FaceTime Görüntülü Arama FaceTime Sesli Arama LiDAR Scanner Neural Accelerators Ortam Işığı Sensörü 4 Adet Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Siyah Gümüş |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 2420 x 1668 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 267 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Özellikleri | Çizilmeye Dirençli Cam Parmak İzi Tutmaz Kaplama Apple Pencil Dokunmadan Algılama Apple Pencil Pro Desteği Çift Katmanlı (Dual-layer) (OLED) Dolby Vision HDR 10 Oleophobic Coating P3 (Geniş Renk Yelpazesi) ProMotion Tam Lamine Ekran True Tone Ekran Ultra Retina XDR Display Yansıma Önleyicili (Anti-reflective coating) 2.000.000:1 Kontrast Oranı 1000 cd/m² (nit) Parlaklık 1600 cd/m² (nit) Parlaklık (HDR) |
| Ön Kamera Özellikleri | Akıllı HDR 4 Dijital görüntü sabitleyici (EIS) f/2.0 Diyafram HDR Lens Düzeltme Otomatik Görüntü Stabilizasyonu Panorama Portre Modu Retina Flash Seri Çekim Modu True Tone Flash TrueDepth Camera Yüz Algılama 12 MP Ultra Geniş Açı |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple M5 Çip (10CPU/10GPU Çekirdeği) |
| CPU Çekirdeği | 10 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4 x Performans Çekirdeği |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6 x Verimlilik Çekirdeği |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Apple GPU (10-Çekirdek) |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Dahili Depolama | 2048 GB |
| Boy | 249.7 mm |
| En | 177.5 mm |
| Kalınlık | 5.3 mm |
| Ağırlık | 444 gr |
| İşletim Sistemi | iPadOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | iPadOS 26 |
| Bluetooth Versiyonu | 6.0 |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Ekim |
| Seri | iPad Pro 11" (M5) |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | Display Port iBeacon (Mikro Lokasyon) Thunderbolt 4 (USB 4) USB-C |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 12.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Dual-Band (5GHz) Wi-Fi Hotspot Thread Networking Protocol Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) 2x2 MIMO |
| Pil Kapasitesi | 8160 mAh |
| 2. Yardımcı İşlemci | 16 Çekirdekli Neural Engine |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (60W) Lityum Polimer 31.29 Wh |
| Arka Kamera Özellikleri | Adaptif True Tone Flash Akıllı HDR 4 Apple ProRes Beş Bileşenli Lens Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Dört Led’li Dual Tone Flash f/1.8 Diyafram Focus Pixels Özelliğine Sahip Otomatik Netleme Geniş Açı HDR Kırmızı Göz (Red-eye) Düzeltme Konum Etiketleme Live Photos Otomatik Görüntü Stabilizasyonu Panorama (63 MP’ye kadar) Phase Detect Auto-Focus - PDAF (Dual Pixel) Safir Kristal Mercek Kapağı Seri Çekim Modu TOF (Time of Flight) 3D 4K Video (24/30/60fps) 5 Kata Kadar Dijital Zoom 720p @30fps 1080p @ 120fps 1080p @ 240fps 1080p @ 30fps 1080p @ 60fps Video Kaydı |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 1024 GB |