ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple iPad Air 4 64GB Wi-Fi Tablet (64 GB) (MYFQ2TU/A)
Ekran Boyutu
10.9 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Barometre Dijital Pusula Jiroskop (Üç Eksenli) Ortam Işığı Sensörü Stereo Hoparlörler Touch ID (Parmak İzi Okuyucu) USB Tip-C ile Şarj |
| Renk Seçenekleri | Gri Gümüş Altın Mavi Yeşil |
| Ekran Boyutu | 10.9 İnç |
| Ekran Teknolojisi | Retina Ekran (IPS) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2360 x 1640 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 264 PPI |
| Ekran Özellikleri | Parmak İzi Tutmaz Kaplama Apple Pencil (2.Nesil) Desteği Çoklu Dokunmatik Likit Retina Ekran P3 (Geniş Renk Yelpazesi) Tam Lamine Ekran True Tone Ekran Yansımasız Mat Yüzey 500 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | 7.0 MP f/2.0 Diyafram FHD Video (60fps) |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple A14 Bionic |
| CPU Frekansı | 3.00 GHz |
| CPU Çekirdeği | 6 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 3.0 GHz Firestorm |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz Icestorm |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Apple GPU (4-Çekirdek) |
| CPU Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Boy | 247.6 mm |
| En | 178.5 mm |
| Kalınlık | 6.1 mm |
| Ağırlık | 458 gr |
| 3G | Yok |
| 4G | Yok |
| İşletim Sistemi | iPadOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | iPadOS 14 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Seri | iPad Air 4 |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | iBeacon (Mikro Lokasyon) |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 12.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| GPS | Yok |
| Pil Kapasitesi | 7606 mAh |
| Ekran Alanı | 359.2 cm² |
| Ekran/Gövde Oranı | %81.27 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 16 Çekirdekli Neural Engine |
| Pil Özellikleri | Azami 10 Saat Yerleşik Pil 28.93 Wh |
| Arka Kamera Özellikleri | f/1.8 Diyafram 4K Video Kaydı 5 Elementli Lens |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 256 GB |
| Çıkış Tarihi | 2020, Ekim |
| Ürün Kodları | MYFM2TU/A MYFN2TU/A MYFP2TU/A MYFR2TU/A |