ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple iPad Air 13" (M3) Tablet (256 GB)
Ekran Boyutu
13.0 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Arka Kamera
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tablet |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer Barometre Çift Mikrofon Dijital Pusula Dolby Atmos Desteği Dolby Digital Dolby Digital Plus FaceTime Görüntülü Arama FaceTime Sesli Arama Jiroskop (Üç Eksenli) Ortam Işığı Sensörü Touch ID (Parmak İzi Okuyucu) USB Tip-C ile Şarj 4 Adet Hoparlör |
| Renk Seçenekleri | Gri Mavi Mor Yıldız Işığı |
| Ekran Boyutu | 13.0 İnç |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2732 x 2048 Piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 264 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Özellikleri | Parmak İzi Tutmaz Kaplama Apple Pencil Pro Desteği Dolby Vision HDR10+ Liquid Retina Multi Touch P3 (Geniş Renk Yelpazesi) Tam Lamine Ekran True Tone Ekran Yansımasız Mat Yüzey 600 Nit Parlaklık |
| Ön Kamera Özellikleri | Akıllı HDR 4 f/2.0 Diyafram Hızlı Çekim Video Stabilizasyonu Lens Düzeltme Otomatik Görüntü Stabilizasyonu Portre Modu Seri Çekim Modu Sinematik video stabilizasyonu (1080p ve 720p) TrueDepth Camera 12.0 MP 1080p HD Video Kaydı |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple M3 Çip (8CPU/9GPU Çekirdeği) |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 4 x Performans Çekirdeği |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4 x Verimlilik Çekirdeği |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Apple GPU (9-Çekirdek) |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Boy | 280.6 mm |
| En | 214.9 mm |
| Kalınlık | 6.1 mm |
| Ağırlık | 616 gr |
| İşletim Sistemi | iPadOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | iPadOs 18 |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Seri | iPad Air 13" (M3) |
| Bluetooth | Var |
| Diğer Bağlantılar | iBeacon (Mikro Lokasyon) USB 3.0 USB-C (DisplayPort Destekli) |
| Arka Kamera | Var |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 12.0 MP |
| Ön Kamera | Var |
| Kablosuz Wi-Fi | Var |
| Kablosuz Özellikleri | Dual-Band (5GHz) 2x2 MIMO özellikli Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Pil Kapasitesi | 9705 mAh |
| Ekran Alanı | 523.28 cm² |
| 2. Yardımcı İşlemci | 16 Çekirdekli Neural Engine |
| Pil Özellikleri | Lityum-Polimer 36.59 Wh |
| Arka Kamera Özellikleri | Akıllı HDR 4 Beş Bileşenli Lens f/1.8 Diyafram Focus Pixels Özelliğine Sahip Otomatik Netleme Geniş Açı Konum Etiketleme Otomatik Görüntü Stabilizasyonu Panorama (63 MP’ye kadar) Safir Kristal Mercek Kapağı Seri Çekim Modu 4K Video Kaydı 5 Kata Kadar Dijital Zoom 720p @30fps |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 128 GB 512 GB 1024 GB |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 4:3 |